Read Kalabalıkta Yüzler by Valeria Luiselli Free Online


Ebook Kalabalıkta Yüzler by Valeria Luiselli read! Book Title: Kalabalıkta Yüzler
The author of the book: Valeria Luiselli
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 611 KB
Edition: Siren Yayınları
Date of issue: January 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Kalabalıkta Yüzler:

Çağdaş Latin Amerika edebiyatının özgün sesi Valeria Luiselli’den göz kamaştırıcı bir roman: Kalabalıkta Yüzler. Luiselli, ödüllü romanı Kalabalıkta Yüzler’de kurmaca eylemini masaya yatırıyor ve bir yazar hakkında roman yazarken yaşamaya ve yaşamıyla hesaplaşmaya çalışan bir kadının izini sürüyor. Öyle bir roman ki bu, Meksiko’nun arka sokaklarından Harlem’deki barlara, kitaplarla sabahlanan gecelerden metronun karanlık tünellerine, geçmişten bugüne uzanarak romancının masa başındaki yalnızlığını edebiyatın coşkun kalabalıklarıyla dolduruyor. Şairler kadehlerini kaldırıp hayaller kuruyor ve sayfalarda kendine yer açmaya çalışan anlatıcının hikâyesi, anlatılan hikayeye karışıyor. Kurmaca ile düzmeceyi, mizah ile hüznü, yazın ile gerçeği birbirinden ayıran sınırları incelikli bir biçimde bulandıran Kalabalıkta Yüzler, okuru yazara, yazarı şaire, şairi ölümsüz bir roman kahramanına dönüştürüyor.

Kalabalıkta Yüzler, yaratıcılığın büyüsüne inananlar ve kitaplardan başka sığınacak yer bulamayanlar için bir hazine niteliğinde.

“Sessiz bir roman, çocuklar uyanmasın diye.”

Read Ebooks by Valeria LuiselliRead information about the author

Ebook Kalabalıkta Yüzler read Online! Valeria Luiselli was born in Mexico City in 1983 and grew up in South Africa. Her novels and essays have been translated into many languages and her work has appeared in publications including the New York Times, Granta, and McSweeney’s. Some of her recent projects include a ballet libretto for the choreographer Christopher Wheeldon, performed by the New York City Ballet in Lincoln Center in 2010; a pedestrian sound installation for the Serpentine Gallery in London; and a novella in installments for workers in a juice factory in Mexico. She lives in New York City.

http://coffeehousepress.org/authors/v...


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Kalabalıkta Yüzler
Read EBOOK Kalabalıkta Yüzler by Valeria Luiselli Online free

Download PDF: kalabalkta-yzler.pdf Kalabalıkta Yüzler PDF