Read Final by Becca Fitzpatrick Free Online


Ebook Final by Becca Fitzpatrick read! Book Title: Final
The author of the book: Becca Fitzpatrick
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 7.18 MB
Edition: Pegasus Yayınları
Date of issue: 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Final:

Hush, Hush serisinin bu nefes kesici Final'inde kader ağlarını örüyor.

Nora ve Patch tüm sorunların geride kaldığını düşünmektedir ve genç kız, kovulmuş meleğe karşı hissettiği sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmuş melek olsun ya da olmasın hayatının aşkı odur. Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düşman olmalarını gerektirse de Nora, Patch'e sırtını dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzleşmek için güçlerini toplamalıdır. Hank ölmüştür ve istemeden de olsa Nefilim ırkının lideri olan Nora onun başlattığı işi bitirmek zorundadır. Bu da kovulmuş melekleri, yani Patch'i yok etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir. Böyle bir şeyin olmasına asla izin vermeyeceğinden, Patch'le birlikte bir plan yapar. Amaçları savaşı daha başlamadan bitirmektir.

Fakat bazen en iyi hesaplanan planlar bile ters gidebilmektedir. Nora yeni görevine alışmaya çalışırken hiç beklemediği bir şekilde, bağımlılık yapıcı bir güce kapılmaktan kendini alıkoyamaz.

Savaş hatları çizilirken Nora ve Patch hangi tarafta yer alacaktır? Aralarındaki farklılıklarla yüzleşirken bunları ya görmezden gelecek ya da uğruna savaştıkları sevginin yok olmasına sebep olacaklardır. Nihayetinde aşkın bile üstesinden gelemeyeceği engeller yok mudur?

Read Ebooks by Becca FitzpatrickRead information about the author

Ebook Final read Online! Becca Fitzpatrick grew up reading Nancy Drew and Trixie Belden with a flashlight under the covers. She graduated college with a degree in health, which she promptly abandoned for storytelling. When not writing, she's most likely prowling sale racks for reject shoes, running, or watching crime dramas on TV. She is the author of the bestselling HUSH, HUSH Saga. Her new book BLACK ICE arrives in bookstores everywhere October 7, 2014.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Final
Read EBOOK Final by Becca Fitzpatrick Online free

Download PDF: final.pdf Final PDF